אודות

ברוכים הבאים למסע חיי!

נעים מאוד, אני פרי שלר, מעצב גרפי, בן 40, נשוי ואב לשלשה. בשנת 2010 התחלתי יחד עם חברי הטוב, אורן, מסע ארוך לביקור מועדוני כדורגל באנגליה. אבל לא המועדונים שאתם מכירים – לא צ'לסי, ארסנל או המנצ'סטריות… אני מדבר על מקלספילד, יאוביל, אקרינגטון, יורק והנדון – שהם מועדונים מרתקים לא פחות!

אז מה הסיפור?

אני מארגן מסעות לביקורים במועדוני כדורגל בליגות הנמוכות באנגליה. במסעות האלה נתארח במועדונים היסטוריים בעלי עבר מפואר ומסורת של מאות שנים, וניקח חלק בחוויה המרגשת של משחקי ליגה או גביע. בגלל שהמועדונים האלה ברוב המקרים ממוקמים בעיירות נידחות וכפרים מרוחקים הטיולים משופעים בעיירות ציוריות ואתרים היסטוריים שלתייר הממוצע כמעט שלא יוצא להכיר. את שעות ההפסקה מהכדורגל נעשה בפאבים מקומיים עם סיפורים מרתקים בני מאות שנים, בהם נלגום בירות קסומות ממבשלות מקומיות. זוהי ללא ספק חוויה של גברים שיש בה כיף, אוירה, מקומות מדהימים, ואנשים מיוחדים.

ומה יש באתר הזה?

כל המסעות אותם אירגנתי, מפורטים, מצולמים ומתועדים באתר הזה כדי לחלוק את החוויה עם כל העולם. קיראו מעין ״יומן מסע״ מפורט מכל מועדון בו ביקרנו הכולל תמונות וקטעי וידאו ואוסף מרצ׳נדייז. באתר גם בלוג בו אני מרכז את כל הכתבות המרתקות שאני כותב ואוסף על הקבוצות האלה.

איפה היינו עד היום?

טבלת ביקורים ותוצאות