המסע הרביעי: 13-20 במרץ 2015

מסע עמוס הפתעות, מקומות עוצרי נשימה, ומועדונים מרתקים. הפעם בצפון-מרכז אנגליה, החל מאיזור מנצ׳סטר רבתי וה-Peak District, ומשם מזרחה עד החוף ל-York Moors.

את המסע הבא נתחיל בביקור רגיש מאוד בלינקולן, קבוצת הליגה החמישית שתשחק מול Welling הלונדונית בקרב אמצע טבלה שלא יעניין אף אחד חוץ מאותנו. למה רגיש? מפני שלינקולן עומדת בפני תקופה קשה של מחזור חמור במזומנים ואנו מקווים שתרומתנו בדמות קניית כמה חולצות וצעיפים יעיפו אותם מעלה במעלה הסולם הכלכלי. אבל לא היינו סומכים על זה. מלינקולן נמשיך מערבה לאיזור ה Peak District היפהיפה, שם נבקר את מקלספילד יקירתנו, שחווה עונה נדירה בצמרת העליונה של הליגה החמישית, ומשם נמשיך לבקסטון Buxton, מהליגה השביעית, שאיצטדיונה, ה-Silverlands הוא האיצטדיון הגבוה ביותר באנגליה ומיקומו מעל 1,000 מטרים מעל פני הים. כבוד גדול.

לאחר מכן נחזור מזרחה לעיר ההיסטורית, בה הזמן עומד מלכת עוד מימי הביניים – יורק, שחווה עונה מזוויעה בליגה הרביעית. את York נראה מתמודדת מול Bury שנמצאת חזק בתמונת הפלייאוף ולא תיתן לה לזוז מטר.

מיורק, (כן יש עוד קצת) ניסע מזרחה וצפונה, עד עיירת החוף האפורה Whitby, שיש לה קבוצה סימפטית מאוד שמשחקת גם כן בליגה השביעית (יחד עם Buxton), ואותה נראה בקרב ענקים (או שלא) נגד האימפריה שעוד תחזור (או שלא) Matlock Town, בקרב משמים של אמצע טבלה, בין שני מועדונים שאיבדו עניין בליגה בערך במחזור השני של העונה.

משתתפים

פרי שלר, איתי לוי, גיא פפר, בילו חקלאי

 

תגיבו, מה ׳כפת לכם?

תגובות