עמית רהב

סטטיסטיקה

מסעותמועדונים
אוקטובר 15Wycombe
Charlton
Hitchin
Cheltenham
סה״כ ביקורים4

גילוי (לא בטוח אם נאות או לא…) – פרי שכן וחבר. וכל מה שנכתב מעתה היה נכתב גם אם לא היה כזה.

ברגע ששמעתי על פרוייקט הסינדרלות ידעתי מיד שאני חייב להצטרף למסע.
זה נשמע בתחילה too good to be true – מסע אותנטי ללב הכדורגל הרומנטי של המדינה היחידה שבה, כך נראה, הרומנטיקה עדיין שורה בכדורגל. ועם ההחלטה הזו בליבי החליטה אשתי הראשונה להפתיע אותי לגיל 40 ולשלוח אותי לשבוע לאנגליה לחפש את אותה אמת רומנטית בסיסית שכבר לא באמת האמנתי שקיימת. מלבד בסיפורים של פרי. נו, מסיבות כאלו ואחרות ההפתעה התגלתה מוקדם מדי (במקום 5 שעות לפני הטיסה היא גילתה לי 3 חודשים לפני…).

וכך המראתי פיזית ונפשית בתחילת אוקטובר 2015 למסע החמישי של הסינדרלות (בעצם המסע נפתח כבר מספר שבועות לפני הטיסה בערב גיבוש בו למדתי בעיקר שגיבור הנסיעות לאנגליה לא שותה בירה…) ולפתיחת חגיגות היותי קשיש רשמית.
ומה אגיד? כל רגע במסע היה נפלא מקודמו.
קודם כל הארגון מושלם – החל מלוחות הזמנים שמיקסמו את ההנאה מכל מקום, דרך הבית המדהים בו ישנו, האוטו המפנק בו בילינו בנסיעות למשחקים, כל ענייני הטיסה שאורגנו על ידי פרי (ובעצם לא היינו צריכים לעשות כלום למעט להגיע לטרמינל…). הביקורים במועדונים ובמשחקים היו מרגשים במיוחד ולא יכולתי שלא להידבק בפרפרים האלו לפני כל ביקור: פגישה עם מנהל או chairman נרגשים מחבורה של ישראלים שבאה במיוחד לראות אותם, בירה בפאב שצמוד לכל מגרש, קניה בחנות המזכרות שקיימת גם בליגה השמינית ובעיקר בעיקר בעיקר – הנאה צרופה בחוייה המקסימה והבאמת רומנטית שנקראת כדורגל אנגלי, הנאה שמגיעה מהמקום הפשוט ביותר.

לשמחתי הדבר החשוב ביותר במסע הזה היה גם המוצלח ביותר – החברותא. אין דבר חשוב מזה כשמבלים שעות כה רבות ביחד – צמודים באוטו, עושים תורות למקלחת, מארגנים ארוחות בוקר. והחברותא היתה משובחה במיוחד.
וכך בזכות אשתי זכיתי להכנס לשנת ה40 עם טיול מרגש למקום רומנטי (אולי קיוותה שאחזור רומנטי יותר בעצמי??? לא הצליח לה) עם חבורה מופלאה של אנשים. והחגיגות החשובות הבאות אחרי גיל 40 הן כידוע של גיל 40 וחצי –  ואני כבר מתכנן לחגוג אותן באותו האופן…

אז אם אתם רוצים לחוות שבוע שבו כל המסביב שלכם מתקלף והופך ללא חשוב לחלוטין, שבו אתם יכולים להתחבר באמת ובתמים למקום הכי אמיתי ופשוט שלכם – פשוט תעשו לעצכם טובה ותצטרפו למסע הקרוב עם פרי, אין לי ספק שכמוני וכמו רבים וטובים לפני תהנו מכל רגע.

ומילה לפרי – סחתיין על הרעיון המקסים. סחתיין על כך שאתה מגשים חלום ילדות. וסחתיין על כך שאתה עושה את זה בצורה כל כך כיפית ומרגשת. זה מה שהופך את המסעות האלו לכל כך מיוחדים. היה (ויהיה…) נפלא.

20151006_214326_Burst08

תגיבו, מה ׳כפת לכם?

תגובות