כרטיסים ל״דרבי שמעבר לגבול״

ב 19.4.14 אנחנו אולי נהייה שם. במגרש החנייה של Deva Stadium, מגרשה הביתי של צ'סטר, שחציו על אדמת וויילס וחציו על אדמת אנגליה.

אנחנו אולי נהייה שם, כשבפנים, בתוך האיצטדיון, על כר הדשא הירוק ששורשיו נעוצים ברגבי אדמת צ'שייר, ישחקו להם בפעם ה-148 בהיסטוריה, שני המועדונים מווילס: צ'סטר, ורקסהם, המשחקים בליגה החמישית באנגליה, שני מועדונים שכנים ומאוד מאוד מסוכסכים. אנחנו אולי נהיה שם, בגלל שהמשטרה, עקב נסיון העבר – אסרה על מכירת כרטיסים דרך אתר האינטרנט, ואסרה על כל דרך מכירה שהיא לא פרונטאלית בקופות הכרטיסים במועדון.

לשם כך, שעת המשחק נקבעה לשעה 12:00 בצהריים – (שעה נדירה למשחקי מחזור סוף השבוע) וזאת כדי להקטין כמה שיותר את רצון האוהדים לשתות, להשתכר, ולהרביץ לאוהדים אחרים למטרות שיעמום. אנחנו אולי נהיה שם, אבל למרות כל ההגבלות אנחנו לא מתכוונים לוותר.

עם מי לא דיברנו? דיברנו עם דיויד ריץ' – מנהל השיווק והפרסום של צ'סטר – והוא אדם מאוד עסוק, שעושה רושם שיש לו עניינים הרבה יותר דחופים לטפל בהם מעבר לחמשת הנודניקים מארץ הקודש שרוצים לראות משחק. דיברנו עם פורום האוהדים הגולים של צ'סטר (כן, יש דבר כזה) וביקשנו את עזרתם. הם הציענו לנו לפנות לאגודת המתנדבים של צ'סטר (כן, יש גם דבר כזה), אולי מישהו מהם יהיה מעוניין לרכוש כרטיסים בקופות עבורנו ואנחנו נשלם ישירות להם. דיברנו עם מזכירות, מזכירים, אנשי סגל של המועדון הזה, אבל טרם מצאנו פתרון… אנחנו אולי נהיה שם…

כי זה אחד הדרבים העתיקים, המסורתיים, הטעונים והצבעוניים בעולם. הסתכלו התמונות המצורפות מטה ונסו לעצום את העיניים לדמיין שאתם שם, עם כל השיכורים, הוורודים וחסרי השיניים. תענוג צרוף!

 

תגיבו, מה ׳כפת לכם?

תגובות