אנחנו בחוברת המשחק של בת׳ סיטי!

לא ייאמן כי יפורסם! הפרוייקט הצנוע שלנו, באותיות שחורות על גבי דף לבן -בתכניית המשחק שהתפרסמה כשבועיים אחרי שביקרנו את המועדון.


כל זה, בעמוד הראשון, בטור האישי של יו"ר המועדון, הגב' מנדה ריגבי (Mrs. Manda Rigby). וזה מה שהיה כתוב, בצירוף תמונה שלנו מעניקים למנדה את הפלאק שלנו:

We recently received a visit from the Cinderella men's project. This is run by a couple of people who love the fact that the UK has grassroots football and wanted to visit with a few teams. What I personally found very motivating was that, seen through the eyes of an outsider, we are doing a lot right! It's easy to get bogged down in the huge problems we face financially, problems which impact every area of our operation, but for a Monday morning, I saw the club through a stranger's eye, and it doesn't half look good. Above is a photo of the presenting us with a commemorative plaque for their visit.

 
תרגום:
לאחרונה קיבלנו ביקור מפרוייקט הסינדרלה. הפרוייקט מנוהל ע"י כמה אנשים, שאוהדים את הכדורגל העממי בבריטניה, ורוצים לבקר בכמה מועדונים כאלה. מה שאני אישית מצאתי מאוד מחמיא בביקור, הוא שדרך עיניהם של האנשים האלה, שלא מכירים את חיי היומיום של המועדון, אנחנו נראים דווקא לגמרי לא רע! למרות שמאוד קל להיות טרודים בבעיות הכספיות של המועדון שלנו, ובשאר הקשיים שמשפיעים על כל נדבך בחיי היום-יום שלנו, בבוקר יום שני זה, כאשר נפגשנו, ראיתי לכמה דקות את המועדון שלנו דרך עיניהם, וזה נראה טוב מאוד.

תגיבו, מה ׳כפת לכם?

תגובות